Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/xskk/domains/studio-xs.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/xskk/domains/studio-xs.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/xskk/domains/studio-xs.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684 O mnie – Studio-xs.pl

o mnie

dzień dobry! dobry wieczór!

Historia

Biuro architektoniczne „studio xs kalitan karolina” zostało założone w 2009 roku. W 2008 roku ukończyłam Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej. W 2014 roku zdobyłam uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. W ramach pracy własnej oraz u świetnych Architektów, przez lata powstawały i nadal powstają projekty, przy których mam przyjemność intensywnie pracować. Realizuję się jako samodzielny architekt oraz freelancer.

Idea

Praca projektowa wynika z pasji, którą mam z tworzenia. Na pracę tę składa się nie tylko stworzenie projektu. Jest to również współpraca z fachowcami z poszczególnych branż, ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, kontakt z klientem i dbanie o jego interesy. Wszystko to pozwala mi czerpać satysfakcję z zakończonych prac oraz realizacji. Moim mottem są słowa Witruwiusza: „Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.”